Regulamin


Przed rezerwacją pokoi w Domach Gościnnych Albatros I i II zachęcamy do zapoznania się z Naszym regulaminem.

1. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 a kończy o godz. 10:00
2. Rezerwacji dokonuje się telefonicznie pod numerem +48913862899 lub +48507126521
3. Po uzgodnieniu terminu i ceny należy dokonać niezwłocznie wpłaty zadatku w wysokości 30% , najlepiej w tym samym dniu, potwierdzając uzgodniony wcześniej sposób (na konto lub przekazem pocztowym).
4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną i skuteczną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku w określonym terminie. Wpłata zadatku jest jednocześnie akceptacją niniejszego regulaminu.
5. Brak wpłaty w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
6. Niestawienie się Gościa do godz. 18:00 w dniu przyjazdu bez wcześniejszego powiadomienia jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu.
7. Pozostałą należność należy uregulować niezwłocznie w dniu przyjazdu na miejsce [przed zajęciem pokoju].
8. Na miejscu pobieramy opłatę klimatyczną.
9. W przypadku wcześniejszego wyjazdu lub opóźnienia przyjazdu z przyczyn niezależnych od Domów Gościnnych Albatros pobrana należność za zarezerwowany pobyt [termin] nie podlega zwrotowi.
10. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i sprzętu technicznego Domów Gościnnych Albatros powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
11. Po stwierdzeniu szkody należy niezwłocznie powiadomić recepcję.
12. Ze względu na ochronę p. poż. zabrania się używania w pokojach jakichkolwiek urządzeń technicznych zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia.
13. Ze względu na komfort Państwa i przyszłych Gości w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
14. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00.
15. Po godz. 22:00 na terenie obiektu nie mogą przebywać osoby odwiedzające Naszych gości bez wcześniejszego uzgodnienia.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU I DUŻO SŁOŃCA.