Albatros II

Dom Gościnny Albatros II to obiekt zlokalizowany przy ul. Słonecznej 15 w pięknej miejscowości Rewal. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i słoneczne pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z pełnym wyposażeniem oraz łazienkami. Nasze pokoje w swoim wyposażeniu posiadają telewizor, czajnik, lodówkę, talerze, szklanki i sztućce. Oferujemy również bezpieczne miejsce parkingowe na terenie Naszej posesji. Darmowe Wi-Fi. Odległość do morza to zaledwie 180 metrów, a do ścisłego centrum jedyne 350 metrów. Dom Gościnny Albatros II położony jest w cichej i pięknej okolicy Rewala. Wokół znajduje się dużo zieleni.

Domy Gościnne Albatros oddalone są od siebie zaledwie 150 metrów i otacza je ta sama okolica. W związku z tym znajdziemy tutaj takie same atrakcje i miejsca warte odwiedzenia jak w przypadku okolicy Domu Gościnnego Albatros I. Chcąc Państwu przypomnieć atuty Naszej okolicy pozwolimy sobie na ponowne wymienienie co Nas otacza, a są to: bank, poczta, apteka, dworzec autobusowy, siłownia, korty tenisowe, skatepark, place zabaw, sklepy spożywcze oraz Ośrodek Zdrowia.
Serdecznie zapraszamy!

Śniadanie można zamówić w dniu przyjazdu. Posiłek podawany jest w sąsiednim obiekcie, który położony jest w odległości 100m. Cena śniadania /stół szwedzki/25PLN osoba dorosła/dla dzieci w zależności od wieku dziecka do 3 lat 10PLN/ do lat 10 15 PLN.